Як діти допомагали трьом поросятам відкрити власний магазин
05 квітня 2018

4 квітня вихователь старшої групи «Горобинка» Коротка Т.О. провела відкрите комплексне заняття «Допоможемо поросятам відкрити свій магазин» з пріоритетом завдань економічного спрямування.
Заняття було проведено в цікавій ігровій формі з використанням мультимедійної дошки та мультимедійних дидактичних ігор.
Така форма проведення заняття стимулювала творчу активність дітей, підтримувала їх інтерес протягом всього заняття. Діти мали реальну можливість бачити на екрані результат своєї роботи: вони самостійно створювали вивіску для магазину, визначали кількість товару та його ціну, допомагали лісовим мешканцям робити покупки, підбираючи гаманці з відповідною кількістю грошей.
Непомітно в формі гри діти розширювали свої знання про основні економічні поняття, вправлялися в розв’язанні задач та прикладів, закріплювали склад числа.
Діти отримали задоволення від заняття, а вихователі переконались в ефективності використання ІКТ- технологій в роботі з дітьми.