Шевченківські дні в дошкільному закладі
24 березня 2014

З 03.03. по 21.03.2014 р. в СДНЗ в рамках вшанування 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка педагогами в роботі з дошкільниками був здійснений проект “З Шевченком у серці”.

Протягом даного періоду педагоги разом з дітьми та їх батьками поповнили народознавчі куточки, створили міні-музеї, присвячені творчості Т.Г. Шевченка. Діти знайомилися з життям та творчістю Великого Кобзаря, слухали та вивчали його вірші, створювали малюнки за його творами.

Відбулася співпраця з бібліотеками міста та ЗОШ I-III ступенів №5. Старші дошкільники стали учасниками Шевченківських заходів, підготовлених цими закладами. Результатами проектної роботи стали музично-літературний ранок “Уклін тобі, Тарасе” та виставка робіт дітей та їх батьків “Відлуння поеїзії Кобзаря в дитячій душі”.