Це моя Україна, що, як тато і мама, одна
09 грудня 2015

Під таким девізом пройшла зустріч за круглим столом батьків вихованців групи «Калинка», яку організувала і провела вихователь Ткач Ольга Іванівна.

Під час зустрічі батьки обговорили актуальність питання патріотичного виховання дошкільнят, ознайомились з основними напрямками роботи дошкільного закладу з патріотичного виховання дошкільників, переглянули фоторолик «Плекаємо в душі дитини любов до Батьківщини», стали учасниками інтелектуальної гри «Шостка - ти колиска моя», завдання для якої були підібрані вихователем разом з дітьми.

Враховуючи результати анкетування батьків, вихователь в кінці зустрічі надала їм рекомендації щодо виховання у дітей любові до Батьківщини, яка починається з радісних почуттів, викликаних природою рідного краю, фольклором, народним мистецтвом; зі знань про свою країну, поваги до її талановитих і працьовитих людей, бажання їх наслідувати.

Гостями зустрічі були педагоги-дошкільники з дошкільних навчальних закладів міста.