Фестиваль інноваційних занять в дошкільному закладі
15 лютого 2017

В рамках міського фестивалю інноваційних занять 20.01.2017р. в дошкільному закладі вихователем Короткою Т.О. було проведене комплексне заняття «В гості до зимових місяців» з використанням інформаційно-комунікативних технологій.

Діти групи «Горобинка» (5-й р.ж.) здійснили віртуальну подорож зимовими місяцями, розширили та уточнили знання про зимові явища, поведінку тварин взимку, зимуючих та перелітних птахів. Вони обстежували природні об’єкти, порівнювали їх між собою, визначали їх кількість.

З метою стимулювання творчої активності дітей вихователь Коротка Т.О. підготувала і використала в роботі з дітьми мультимедійну презентацію, комп’ютерні ігри та вправи за змістом заняття. В ході проведення заняття використовувалась інтерактивна дошка. Діти мали реальну можливість бачити на екрані результати своєї роботи.

Експертна група відмітила вміння вихователя Короткої Т.О. взаємодіяти з дітьми, емоційність її мовлення.

На підставі рішення експертної групи фестивалю інноваційних занять педагогів дошкільних навчальних закладів Короткій Т.О. було підтверджено застосування на занятті інноваційної технології, а саме – інформаційно-комунікативної технології.
Вітаємо молодого педагога з вдалою участю у фестивалі.