Фестиваль інноваційних занять
26 січня 2018

25 січня вихователь закладу дошкільної освіти №6 Бойко Тетяна Іванівна провела з дітьми групи раннього віку «Дружня сімейка» комплексне заняття «В гості до Сонечка» у рамках міського фестивалю інноваційних занять -2018.
В ході проведення заняття Тетяна Іванівна продемонструвала членам експертної групи та вихователям закладів дошкільної освіти міста використання інноваційних технологій в роботі з дітьми раннього віку, а саме: LEGO-технологію, роботу з бізібордом, нетрадиційні техніки зображувальної діяльності.
Подорожуючи з Колобком до Сонечка, діти будували потяг з конструктора лего, допомагали Равлику відчинити його будиночок, малювали Білочці горішки за допомогою губної помади, прикрашали Сонечко дрібно нарізаною фольгою, розвивали дрібну моторику рук під час мовленнєвих вправ.
Проведене заняття отримало схвальні відгуки присутніх педагогів , які відмітили педагогічну майстерність вихователя.
Вітаємо колегу з вдалим проведенням заняття!