Фестиваль «Гармонія руху» в СДНЗ№6
27 жовтня 2014

З 15 по 24 жовтня в СДНЗ пройшов фестиваль «Гармонія руху», направлений на збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізацію роботи з фізкультурно-оздоровчого напрямку.

Програма проведення фестивалю передбачала охоплення всіх дітей в СДНЗ різноманітними формами фізкультурно-оздоровчого, художньо-естетичного спрямування з активним використанням рухів і музики. Протягом тижня були проведені тематичні дні: день музичних ігор, день театралізованої діяльності, день хореографії, день спортивних ігор, день туризму та екскурсій. Були проведені домінантні музичні та ігрові фізкультурні заняття. В ході проведення фестивалю особлива увага приділялась організації оптимального рухового режиму, використанню різноманітних форм роботи з фізичного виховання. Підсумком тижня стало проведення музичної розваги «Веселі наші малюки танцюють, грають залюбки»» та спортивної розваги «Нащадки козацької слави».