Фестиваль «Гармонія руху» в СДНЗ №6
10 жовтня 2016

На виконання наказу Управління освіти Шосткинської міської ради від 12.09.16р. № 177-ОД в СДНЗ №6 з 03 по 10 жовтня був проведений фестиваль «Гармонія руху», направлений на збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізацію роботи з фізкультурно-оздоровчого напрямку.

Була складена програма проведення фестивалю, яка передбачала охоплення всіх дітей в СДНЗ різноманітними формами фізкультурно-оздоровчого, художньо-естетичного, предметно-практичного, валеологічного спрямування з активним використанням рухів і музики. Протягом тижня були проведені тематичні дні: «Любим гратися, стрибати щоб здоровими зростати» (день рухливих, спортивних ігор); «Про здоров’я знаємо, про здоров’я дбаємо» (валеологія, формування здоров’язбережувальної компетентності); день веселого таночка (заняття хореографічного гуртка, танцювальний флеш-моб); «Дуже люблять в нас малята у садочку працювати» (предметно-практична, трудова діяльність); «Музику й рухи ми поєднали, весело в ігри чудові пограли» (музично-спортивні розваги). Були проведені домінантні музичні заняття «Ми дуже любим грати, світ навколо пізнавати» (молодші групи), «Ритми запальні звучать і до танцю звуть малят» (середні групи), «Кожен з нас тут, як козак, витанцьовує гопак» (старша група) та ігрові фізкультурні заняття ««Осінь чарівна у гості прийшла, ігри веселі для нас принесла»(молодші групи), «Осінь зустрічаємо, стрибаємо і граємо» (середні групи), « Осінь золоту стрічаємо, весело стрибаємо і завзято граємо»(старша група). В ході проведення фестивалю особлива увага приділялась організації оптимального рухового режиму, використанню різноманітних форм роботи з фізичного виховання.