Сучасна дитина у світі казки
16 березня 2018

З метою привернення уваги батьків до місця та значення казки в житті сучасної дитини вихователь групи «Калинка» Кулага Т.Є. запросила батьків на семінар-практикум «Сучасна дитина у світі казок».
Основними завданнями цього заходу було націлення батьків на виховання у дітей інтересу до дитячої книги, розширення їх уявлень про різноманітність видів роботи з казкою та дитячою книжкою, формування зацікавленого читача вже з дошкільного дитинства.
Розкривши значення казки в житті дитини, педагог познайомила батьків з досвідом своєї роботи по використання казки в освітньо-виховній роботі з дітьми через показ презентації.
В практичній частині семінару батьки мали можливість повправлятись в різних видах роботи з казкою, впевнитись у великих можливостях казки в розвитку дітей.
Підводячи підсумки зустрічі, вихователь надала батькам рекомендації «Як діток з книжкою подружити», а батьки висловили свої думки про користь даного заходу.