Срібний дзвоник скоро-скоро всіх покличе нас до школи
26 травня 2017

25 травня в дитячому садочку відбулася урочиста подія – випускне свято.

Кажуть, що чужі діти ростуть швидко. Але в дитячому садку немає чужих - прикипівши душею і серцем одне до одного, змахуючи сльозу, прощались педагоги зі своїми вихованцями, що от-от випурхнуть із гніздечка дитячого садка.

Випускники – завтрашні школярі багато чому навчилися в дитячому садку. Вони яскраво продемонстрували свої таланти та вміння гостям свята – батькам та працівникам дошкільного закладу. Гості бурхливими аплодисментами реагували на зворушливий вальс, щемливий танок з іграшками, веселі шкільні частівки, завзятий східний танок. Радість та веселий сміх викликала поява Хоттабича, який здивував всіх присутніх своїми чарівними фокусами та веселими жартами.

Ми впевнені, що це свято залишиться в серцях наших випускників теплим спомином дитинства.