Спортивне свято «Хата на тата» в групі «Горобинка»
11 травня 2018

10 травня дружня родина дітей та батьків групи «Горобинка» зібралась на спортивне свято «Хата на тата». У веселих змаганнях взяли участь дві сім’ї: сім’я Матвія Овсієнко та сім’я Олександри Попович і вихованці групи «Горобинка».
Оскільки свято мало назву «Хата на тата», то найактивнішими його учасниками були татусі. В цікавих конкурсах вони показали себе справжніми господарями: вміло «мили» підлогу; вправлялися з турбовіником, збираючи кульки за допомогою віника та совка; «відпочивали» на незвичайній рибалці; сортували шкарпетки; нанизували бублики; пришивали ґудзики і заплітали косички. А допомагали їм в цьому діти.
Не нудьгували і мами. Вони разом з дітьми займались «шопінгом», відбираючи потрібні для краси і здоров’я товари, та фітнесом, показуючи майстерність в обертанні обруча.
Позитивні емоції, гарний настрій отримали не тільки учасники, а й вболівальники, які палко підтримували сім’ї-учасники. Всі переконалися, що можна сміливо залишати хату на тат, бо вони старанно справилися з усіма завданнями .
Свято сподобалось всім – і дорослим, і дітям.
Підготувала та провела родинне спортивне свято вихователь групи «Горобинка» Коржавіна О.В.