Спортивне свято «Веселі старти»
22 травня 2017

19 травня 2017 року команда юних спортсменів дошкільного закладу взяла участь в міському спортивному святі для вихованців дошкільних закладів «Веселі старти». До складу команди ввійшли 5 хлопчиків та 5 дівчаток старшого дошкільного віку.

Спортивне свято було насичене та цікаве. Діти демонстрували свою майстерність під час флешмобу «Ми зі спортом дружимо, виростаєм дужими», показували свою спритність та витривалість під час естафети «Веселі старти». Родзинкою свята стали показові виступи спортсменів дитячо-юнацької спортивної школи – гімнасток та майстрів спортивної акробатики. Завершенням свята став веселий таночок всіх учасників «Віночок дружби».

Програма свята сподобалась і дітям, і дорослим, які вболівали за юних спортсменів. Діти отримали не тільки позитивні емоції, заряд бадьорості, а ще диплом від управління освіти та подарунок – м’яч від міської організації «Спорт для всіх».

Підготувала команду юних спортсменів до участі в спортивному святі та приклала багато зусиль для його організації і проведення вихователь з фізичної культури СДНЗ№ 6 Коржавіна О.В.