Семінар-практикум «Комп’ютерна гра в житті дитини»
10 квітня 2017

10 квітня батьки та вихователі групи «Горобинка» зібрались на семінар-практикум «Комп’ютерна гра в житті дитини». Метою зустрічі було обговорення значення комп’ютерних ігор в житті дітей, ознайомлен-ня батьків з досвідом роботи вихователів групи по використанню комп’ютерних ігор та інтерактивної дошки в роботі з дітьми.

Вихователь Коротка Т.О. проаналізувала результати анкетування батьків з даного питання, познайомила батьків з основними функціями комп’ютерних ігор, нагадала правила безпеки при роботі з комп’ютером.

Батьки мали можливість переглянути відеоролик « Місце комп’ютер-ної гри в освітньому процесі групи «Горобинка» , пограти в розвиваючі ігри, попрацювати з інтерактивною дошкою.

Наприкінці зустрічі їм були надані рекомендації щодо правил корис-тування дітьми комп’ютером та адреси сайтів, матеріали яких можна ви-користати в роботі з дітьми.