Свято Стрітення в дитячому садочку
14 лютого 2014

14 лютого наші дошкільнята зібрались разом, щоб весело провести зиму і радісно зустріти весну. Вихователі розповіли їм про традиції свята, виконали старовинний обряд запалення свічі, яка має рятувати від блискавки та грому, усього недоброго, злого. А далі почалась справжняказка з цікавими героями, небезпечними пригодами та вражаючим закінченням. До дітей завітали білолиця Зима, якій діти подарували вірші та пісні. Всі чекали на молоду, прекрасну Весну, але підступна Баба Яга сховала її від дітей. Долаючи всі перешкоди, сильні та спритні діти змусили лукаву Бабу Ягу відпустити Весну. Довго сперечались Зима з Весною, кому йти вперед, а кому вертатися.

Врешті решт Весна разом з дітьми перемогли Зиму. Діти попрощались з Зимою і пішли на двір палити зимову Мару, щоб швидше сонечко пригріло і припекло. Наостанок діти пригостились смачними млинцями. Це свято залишиться з дітьми чудовими враженнями та незабутніми спогадами.