Свято Різдва в дошкільному закладі
12 січня 2015

Продовжуючи святкування циклу зимових свят, педагоги та діти старших груп «Чомусики» та «Калинка» запросили батьків на святкування свята Різдва до дошкільного закладу.

Музична зала перетворилась на затишну домашню оселю з різдвяним столом з національними стравами та яскраво прибраною ялинкою. Господиня радо зустріла і привітала дітей та батьків, нагадала їм традиції святкування свята Різдва в Україні.

У виконанні дітей прозвучали зимові пісні, колядки та щедрівки. Діти з захопленням грали в українські народні ігри. А потім завітали колядники з побажаннями щастя та здоров’я, миру та добробуту всім у цьому році.

Кульмінацією цього свята став прихід святкового вертепу з різдвяною зіркою, веселою Козою,циганом з циганкою, лікарем – аптекарем, чортиком та рядженими, які прославляли свято, господарів та веселили всіх присутніх.

Проведення цього свята є щорічною традицією дошкільного закладу і має на меті ознайомлення дітей з народними традиціями святкування, об’єднання педагогічного, дитячого та батьківського колективів, прищеплення любові до рідної країни, її звичаїв та традицій.