Психологічне здоров’я дитини-майбутнє здорової людини
15 листопада 2017

14 листопада 2017 року в СДНЗ № 6 для батьків дітей молодшого дошкільного віку практичним психологом Вітер-Єкименко Т.В. було проведено семінарське заняття з елементами тренінгу «Психологічне здоров’я дитини-майбутнє здорової людини».

Мета заняття – формування відповідального ставлення батьків до збереження психологічного здоров’я дітей; сприяння конструктивному спілкуванню в сім’ї ; вміння аналізувати свої виховні впливи на дитину та їх наслідки.

Батьки разом з практичним психологом активно обговорювали якості, риси характеру психологічно здорової дитини; складали правила поведінки для дітей замість обмежень та вказівок; розгадували психологічний кросворд; в малюнках зашифровували слова «любов», «турбота», «радість». Для учасників семінару був проведений тест на сприйняття життя, сім’ї, цінностей.

Завершилось заняття на позитивних емоціях з побажаннями зустрітися на подібних заходах.