Про небезпечні речі потрібно знать малечі
24 листопада 2017

Під таким девізом з 20 по 24 листопада в дошкільному закладі був проведений тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Вихователі розширювали знання дітей про правила безпечної поведінки на дорогах та транспорті, при користуванні електроприладами, при виявленні маловідомих предметів, при зустрічі зі свійськими та дикими тваринами.

Протягом тижня використовувались різні види роботи з дітьми: бесіди, розповіді, дидактичні ігри, моделювання ситуацій, читання художніх творів, розгляд ілюстрацій, перегляд мультфільмів.

Були проведені пішохідні переходи вулицями міста. Діти старших груп «Горобинка» та «Чомусики» побували на екскурсії в пожежній частині, Свої враження від побаченого відобразили в малюнках.

З метою закріплення дій персоналу у випадку надзвичайної ситуації була проведена тренувальна евакуація дітей та працівників дошкільного закладу.

В усіх вікових групах були облаштовані куточки з безпеки життєдіяльності, де діти мали можливість закріпити отримані знання.

Для батьків вихованців в батьківських куточках була розміщена інформація, надані поради та рекомендації щодо навчання дітей безпечної поведінки.