Про безпеку знаємо, про безпеку дбаємо
28 листопада 2016

Протягом двох тижнів листопада в дошкільному закладі активізувалася робота з безпеки життєдіяльності.

З 14 по 18 листопада був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. В ході його проведення вихователі розширювали та уточнювали знання дітей про дотримання правил дорожнього руху, поведінку на дорогах та транспорті. Були проведені пішохідні переходи вулицями міста, спостереження за транспортом та пішоходами, вікторини зі знання правил дорожнього руху, ігри в куточках безпеки життєдіяльності, виставки дитячих малюнків.

З 21 по 25 листопада був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. З працівниками дошкільного закладу проведений позаплановий інструктаж з питань техногенної, пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На допомогу вихователям була оформлена виставка літератури з питання безпеки життєдіяльності, в батьківських куточках розміщені поради та рекомендації щодо дій в надзвичайних ситуаціях.

Робота з дітьми проводилась за тематичними напрямками:

- правила поведінки при експлуатації побутових газо- та електроприладів;
- правила поведінки на дорогах та транспорті;
- правила поведінки при зустрічі зі свійськими та дикими тваринами;
- правила поведінки при виявленні маловідомих предметів
через використання різних форм роботи: заняття, бесіди, екскурсії, дидактичні ігри, читання художніх творів, розгляд ілюстрацій.

Діти старшої групи «Веселка» ознайомились з роботою працівників служби з надзвичайних ситуацій, відвідавши пожежну частину.

Завершився тиждень знань проведенням Дня здоров’я на тему «Виховання дбайливого ставлення до здоров’я».