Прощавай,садочку рідний, вже до школи нам пора…
30 травня 2018

25 та 29 травня вихованці старших груп «Горобинка» та «Чомусики» зібрались на свій перший в житті випускний бал.
В гарно прикрашеній, урочистій залі діти демонстрували свою пісенну та танцювальну майстерність, згадували роки перебування в дитячому садку.
Випускників вітали їх менші товариші, випускники минулих років, завідувач дошкільного закладу Єрко О.П., вихователі та батьки.
Діти отримали багато напутніх побажань успіхів в подальшому шкільному житті, дипломи про закінчення дошкільного закладу, подарунки від батьків.
Справжнім сюрпризом для всіх присутніх став подарунок від матусь дітей групи «Горобинка» - запальний флешмоб.
Сподіваємось, що наших випускників чекає яскраве, насичене, повне різноманітних подій шкільне життя.
Підготували та провели це свято музичний керівник Гречко Л.В. та вихователі Коржавіна О.В., Коротка Т.О., Шкатула Н.А., Петренко Д.О.