Поповнюємо розвивальне середовище
28 листопада 2017

22-27 листопада в дошкільному закладі відбулась виставка-презентація дидактичних ігор.

Вихователі виготовили і представили на виставку 18 дидактичних ігор та посібників у 2-х номінаціях: мультимедійні дидактичні ігри та ігри , виготовлені власноруч (відповідно 8 та 10). Більшість представлених ігор (12) були направлені на економічне виховання дошкільників. Крім того, на виставку були представлені ігри та посібники пізнавального, сенсорно-пізнавального та фізкультурно-оздоровчого напрямку.
Активну участь у виставці взяли участь вихователі:
Сарамок Т.Л. (представлено 4 мультимедійні ігри економічного спрямування: «Коли є попит на товар?», «Хто що виготовив?», «Що можна придбати за гроші, а що ні», «Знайди українські гроші»);

Коржавіна О.В. (1 мультимедійна гра пізнавального спрямування та 3 посібники фізкультурно-оздоровчого спрямування: «Види спорту та розваги», еспандер, сліди-килимки, «Осінній листопад в пляшці» );
Коротка Т.О. (2 мультимедійні ігри економічного спрямування: «Сортуємо сміття», «Магазин»).

В ході проведення виставки були відібрані 2 гри, які в найбільше відповідають критеріям оцінювання для представлення на міську виставку:
бізіборд (для дітей раннього та молодшого дошкільного віку, освітня лінія «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», автори Бойко Т.І., Більковець Н.В.); та мультимедійна дидактична гра «Сортуємо сміття» (для дітей старшого дошкільного віку, освітня лінія «Дитина у світі культури», автор Коротка Т.О.)
Високу оцінку педагогів отримали мультимедійні ігри «Хто що виготовив?», «Коли є попит на товар» (вихователь Сарамок Т.Л.), «Види спорту та розваги» (вихователь Коржавіна О.В.), коректурна таблиця «Супермаркет» (вихователь Кулага Т.Є.).

Педагоги впевнені, що використання створених ними ігор та посібників викликатиме у дітей інтерес до навчальної діяльності, забезпечуватиме засвоєння дітьми програмового матеріалу в цікавій ігровій формі.