Подорож у країну казок
29 березня 2018

28 березня вихователь молодшої групи «Веселка» Сарамок Т.Л. провела відкрите заняття для вихователів закладу дошкільної освіти «Подорож у країну казок» з використанням інноваційної технології – робота за коректурними таблицями Н.Гавриш.
Мандруючи країною казок, діти відгадували загадки про казки та казкових героїв і знаходили відгадки; наводили лад в казочці «Колобок»; розселяли казкових тварин та лісових звірів по домівках; поглиблювали свої знання про зміст улюблених казок. Цікаво та змістовно провести всю цю роботу з дітьми вихователю допомогло використання коректурних таблиць (демонстраційної та роздаткових) і дидактичних рамок за методикою Н.Гавриш.
Присутні педагоги мали ще одну можливість переконатись у ефективності використання даної інноваційної технології в роботі з дошкільниками для формування їх пізнавальної активності та розвитку мовлення.