Осінні свята
09 листопада 2015

З 4 по 6 листопада в гостях у дітей дошкільного закладу перебувала чарівниця - осінь. В усіх вікових групах пройшли осінні свята, наповнені піснями, таночками, віршами про чарівну пору року, сюрпризними моментами.
До молодших дошкільнят завітав веселий Колобок, разом з яким вони шукали Осінь, потрапляючи в різні пригоди, зустрічаючи лісових мешканців – Зайчика, Вовка Ведмедя.
Старші дошкільнята визволяли Осінь з полону сердитої Хмари. А допомагав їм в цьому хитрий Їжачок. Його веселі ігри сподобались не тільки дітям, а й сердитій Хмарі, яка врешті-решт стала добрішою і повернула чарівницю -Осінь.
Свята сподобались і дітям, і присутнім гостям. Діти отримали не тільки позитивні емоції, гарний настрій,а й подарунки від щедрої Осені.