Ось настав уже цей час – ми йдемо у перший клас
31 травня 2016

26-27 травня в дитячому садочку пройшло останнє свято для дітей старших груп – свято прощання з дитячим садком.

Це свято зібрало багато гостей: дітей, батьків, працівників дитячого садка. Воно було наповнене і урочистістю, і гумором, і сумом розставання. Батьки із задоволенням і гордістю сприймали пісні, таночки, вірші та сценки, які підготували їх подорослішалі діти. Бурними аплодисментами супроводжували танок юних джентельменів із шляпами та тростинами; веселим сміхом підбадьорували танок винахідливих бешкетників з портфелями; крадькома витирали сльозинки під час прощального таночка дівчат з іграшками та останнього вальсу.

А скільки радості доставили всім присутнім казкові персонажі, що завітали на свято: хитра і вигадлива Баба Яга, веселий Буратіно та Василіса Премудра.

Свято пройшло на одному диханні. В кінці свята батьки привітали випускників та вручили їм подарунки. Багато теплих слів подяки було адресовано колективу дитячого садка та її завідувачу Єрко О.П.

Від колективу дитячого садка Єрко О.П. щиро привітала випускників та їх батьків із завершенням першої сходинки в їх житті, вручила грамоти дітям за їх досягнення, дипломи про закінчення дитячого садка, подякувала батькам за їх активну співпрацю з дошкільним закладом.

Завершенням свята став запуск дітьми в небо різнокольорових повітряних кульок з
їх мріями та побажаннями на майбутнє.