Олімпійський тиждень в дошкільному закладі
18 вересня 2017

З 11 по 15 вересня в дошкільному навчальному закладі був проведений Олімпійський тиждень. Метою його проведення була пропаганда здорового способу життя, формування у дітей фізичного і морального здоров’я, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом.

В ході його проведення діти знайомились з історією виникнення Олімпійських ігор, їх символікою, залучались до різноманітних фізкультурно-оздоровчих заходів. Вихователі активно використовували розповіді, розгляд ілюстрацій, перегляд презентацій та мультфільмів на відповідну тематику.

Закінчився Олімпійський тиждень проведенням фізкультурного свята, в якому взяли участь діти старших груп, випускник дошкільного закладу – юний футболіст Крисько Аристарх, тренери КДЮСШ «Барса» Терех Інна Григорівна та Бубенець Альона Миколаївна. Дітям було цікаво подивитись майстер-клас від юного футболіста Крисько Аристарха та юного спортсмена Мельника Єгора –майстра з віджимання; показати свої знання з історії Олімпійських ігор під час гри-вікторини; позмагатись у веселих іграх-естафетах , які провели з ними тренери КДЮСШ «Барса» та вихователь з фізичної культури Коржавіна О.В.

Спортивне свято сподобалось всім його учасникам.

Щиро дякуємо всім, хто взяв участь в підготовці та проведенні Олімпійського тижня в дошкільному закладі.