Новорічні свята в дитячому садку
26 грудня 2014

З 23 грудня дошкільний заклад наповнився атмосферою новорічного свята. Красуня – ялинка запросила до музичної зали малят на святкове дійство. Протягом трьох днів біля ялинки лунали пісні, вірші, діти танцювали , грали, водили хороводи.

Та найбільшу радість у дітей викликав прихід Діда Мороза з онучкою Снігурочкою. Разом з дітьми та Дідом Морозом розважались і веселий Клоун з петрушками, Снігова Баба з помічниками Сніговиками, Лісовик, Вжик, тендітні сніжинки, пустотливі хлопавки, яскраві зірочки. До найменших дошкільнят завітали лісові мешканці – Зайчик та Лисичка.

А яке ж Новорічне свято без Баби Яги та її капостей, без казкових чудес – живого мішка з подарунками та чарівної снігової кулі, скрині Діда Мороза та незвичайної морквинки?

Успішному проведенню свят сприяла активна участь в їх підготовці та проведенню всіх працівників дошкільного закладу та батьків малюків.

Наші вихованці отримали не тільки солодкі подарунки, а й великий запас позитивних емоцій, радості, гарного настрою.