Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі» в СДНЗ №6
30 вересня 2014

Згідно плану роботи у вересні в дошкільному закладі був проведений Місячник безпеки дорожнього руху, метою якого була активізація інформаційно-роз’яснювальної роботи серед дітей щодо дотримання ними правил дорожнього руху.

Протягом місяця вихователі проводили з дітьми відповідно їх віку тематичні бесіди, екскурсії, спостереження, читали художні твори, розглядали ілюстрації. Отримані знання діти закріплювали в різних видах ігрової діяльності. Підсумком роботи стало проведення Дня здоров’я на тему «Профілактика дорожнього травматизму – запорука здоров’я», складовою частиною якого була музично-спортивна розвага «Школа пішохідних наук». В ході її проведення діти закріплювали знання з правил дорожнього руху, вправлялись в їх дотриманні.