119268 відвідувань
26 квітня 2018

25 квітня на базі дошкільного закладу був проведений міський семінар «Музично-естетичний розвиток дитячої особистості в умовах сучасного закладу дошкільної освіти». Його учасниками були вихователі-методисти закладів дошкільної освіти міста.
Відкрила роботу семінару методист управління освіти Шосткинської міської ради Мозгова Т.І. Завідувач СДНЗ№6 Єрко О.П. презентувала присутнім візитну картку Шосткинського санаторного дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №6.
В теоретичній частині семінару були заслухані питання «Особливості організації роботи з музичного виховання в закладі дошкільної освіти» (вихователь-методист СДНЗ№6 Косюк С.О.) та «Вплив музики на психічну діяльність дитини» (практичний психолог СДНЗ№6 Вітер-Єкименко Т.В.).
В практичній частині учасники семінару мали можливість ознайомитись з досвідом роботи музичного керівника СДНЗ№6 Гречко Л.В., переглянувши тематичне музичне заняття з елементами здоров’язберігаючих технологій та кольоротерапії «Подорож у синій світ» з дітьми середнього дошкільного віку та традиційне музичне заняття з елементами інноваційних технологій «Весняний настрій» з дітьми старшого дошкільного віку.
Вихованці хореографічного гуртка під керівництвом Трунової М.Д. подарували учасникам семінару запальний танок «Тарантелла», а вихованці старшої групи «Горобинка» разом з вихователями дошкільного закладу показали їм музичну казку «Вовк та семеро козенят на новий лад».
Під час музикотерапевтичного заняття «У колі друзів», проведеного вихователем-методистом Косюк С.О. та музичним керівником Гречко Л.В., учасники семінару мали практичну нагоду повправлятись у різних видах музичної діяльності: відгадати та підібрати необхідний музичний інструмент, відтворити потрібний ритм, створити оркестр , пограти в музично-дидактичні ігри з використанням мультимедійної дошки, здійснити подорож у весняну музичну казку та за допомогою музичних інструментів озвучити персонажів казки.
Протягом семінару всі присутні були активними учасниками психогімнастичних вправ,ігор-розминок, тестів, які провела з ними практичний психолог Вітер -Єкименко Т.В.
Підводячи підсумки семінару, вихователі-методисти відмітили важливу роль музичного виховання в розвитку дитини дошкільного віку та позитивний досвід роботи педагогічного колективу СДНЗ№6 з даного питання.