Ми стрічаєм Новий рік, Що іде на наш поріг
29 грудня 2017

В кінці грудня в дошкільному закладі пройшли новорічні ранки. Всі діти чекали їх з великим нетерпінням, старанно готувались до зустрічі з Дідом Морозом та його друзями – казковими героями.
Малята групи «Дружня сімейка» разом з батьками та вихователями побували на гостинах у Ялинки, піснями та віршами привітали зимоньку, погрались зі сніжками, зустрілись з Дідусем Морозом та отримали святкові подарунки.
Молодші дошкільнята групи «Веселка» стали учасниками новорічних чудес: в таночку кружляли легенькі сніжиночки, разом з Клоуном танцювали веселі Петрушки. Малята змагались у спритності в іграх з Дідом Морозом, чаклували разом з ним над новорічними вогниками, перетворювали ялинкові голочки на новорічні подарунки.
Діти середніх груп «Калинка» та «Сонечко» побували на карнавалі у Снігової Королеви. Там танцювали, співали, водили хороводи Зірочки і Сніговики, Білочки і Зайчатка. Вони разом з Дідом Морозом запалювали новорічні вогники, чаклували над подарунками.
Діти старших груп «Горобинка» та «Чомусики» подорожували у пошуках Діда Мороза та Нового року, яких зачаклувала Снігова Королева. А допомагали їм в цьому вайлуваті Ведмеді і запальні Хлопавки, веселі Петрушки, Вовк з Лисичкою, завзяті Циганки та казкові Розбійники. Під час подорожі вони зустрічались з Бабою Ягою та Хатинкою на курячих ніжках, Бармалеєм. Нагородою за їх старання стала зустріч з Дідом Морозом та Новим роком. Малята розважали Діда Мороза піснями, таночками, веселими іграми. Вихованці групи з вивченням англійської мови «Чомусики» привітали його віршами та піснями на англійській мові.
Діти отримали масу задоволення, позитивні емоції та солодкі подарунки, які були закуплені за кошти місцевого бюджету за ініціативи народного депутата І.Ф.Молотка.
Підготували та провели новорічні свята музичний керівник Гречко Л.В., вихователі груп за участю всього колективу дошкільного закладу.