Ми – діти України!
15 грудня 2014

Під таким девізом 12 грудня в дошкільному закладі пройшов день відкритих дверей. Його метою було ознайомлення батьків вихованців з різними напрямками роботи педагогів дошкільного закладу з дітьми з патріотичного виховання.

Батьки мали змогу ознайомитись з досвідом роботи педагогів, побувати на заняттях патріотичного спрямування, залучитись до спільної практичної діяльності по виготовленню оберегів, підвищити свій рівень знань з історії рідного міста під час гри-конкурсу знавців рідного міста, презентувати родинне дерево «Моя родина - моя гордість», переглянути виставку малюнків «Україна моя мила – краю мій квітучий!»

Заключним акордом дня стала музично-спортивна розвага «Нащадки козацької слави», під час якої і діти, і їх батьки поринули в героїчне минуле рідного народу, відчули себе справді нащадками славних козаків, позмагавшись в силі, спритності, витривалості та кмітливості.

Цей день залишив незабутні враження в душах дітей, педагогів, батьків. Він ще раз підтвердив, що всі ми є діти єдиної країни – України.