Методична естафета «Психологічний калейдоскоп» в дошкільному закладі
28 березня 2018

27 березня 2018 року практичний психолог СДНЗ № 6 Вітер-Єкименко Т.В. взяла участь у методичній естафеті «Психологічний калейдоскоп», яка проводилась серед практичних психологів дошкільних закладів міста. Для присутніх педагогів було проведено корекційно-розвивальне заняття з дітьми старшого дошкільного віку групи «Чомусики» «До школи залюбки підемо». Мета заняття – формування позитивної мотиваційної готовності до навчання; розвиток у дітей пізнавальних психічних процесів, передумов для успішного шкільного навчання, дрібної моторики та комунікативних навичок. Дошкільнята з захопленням писали графічний диктант, розфарбовували малюнок за цифрами, які відповідали певним кольорам. Найцікавішою і водночас найскладнішою для дітей була вправа «Я поклав у портфель» на закріплення знань про шкільні предмети та на вміння запам’ятовувати, утримувати в пам’яті і повторювати сказане іншими дітьми.
Практичні психологи відмітили високий рівень професійної майстерності Вітер-Єкименко Т.В. при проведенні заняття та наголосили на важливості роботи зі старшими дошкільниками щодо психологічної підготовки їх до навчання у школі.