Маленькі таємниці великої економіки
23 березня 2018

22 березня в закладі дошкільної освіти був проведений день відкритих дверей для батьків. Його темою було питання економічної освіти дошкільників. Батьки мали можливість ознайомитись з роботою вихователів з дітьми з економічного виховання, переглянувши комплексні заняття, організовану діяльність з використанням дидактичних ігор та практичної діяльності, ігри – стратегії.
Малята групи «Веселка» під час заняття досліджували воду, шукали шляхи її економного використання; разом з вихователем готували різноманітні солодощі для відкриття магазину «Смакота».
Діти середніх груп розширювали свої знання про світ професій; вчилися заробляти гроші та робити покупки в магазині; самостійно робити іграшки з покидькового матеріалу.
Діти старших груп показували свої знання з економіки та вчились розв’язувати реальні проблеми, визначати мету, об’єднувати свої зусилля для її досягнення під час ігор-стратегій «Робимо покупки» та «Великий гаманець».
Протягом дня батьки були не тільки спостерігачами, а й активними учасниками освітнього процесу.