Майстер-клас «Розвиток дрібної моторики рук у дітей раннього віку»
21 лютого 2018

20 лютого вихователь групи раннього віку «Дружня сімейка» Бойко Т.І. провела для батьків своїх вихованців майстер-клас на тему «Розвиток дрібної моторики рук у дітей раннього віку».
Вона акцентувала увагу присутніх на значенні розвитку мовлення дітей раннього віку, особливо наголосивши на тому, що мовлення дитини знаходиться на кінчиках її пальців (К.Ушинський). Через презентацію ознайомила батьків з системою роботи з малятами по розвитку дрібної моторики рук з використанням великого арсеналу методів та прийомів роботи : пальчикові ігри та вправи, масаж долонь і пальчиків, різноманітні настільні ігри, конструктори, нетрадиційні засоби (ігри з прищіпками, ґудзиками, кришечками від пляшок, котушками, клубочками, піском та водою, бізібордами), нетрадиційні техніки зображувальної діяльності.
Під час практичної частини під керівництвом Тетяни Іванівни батьки мали можливість освоїти різноманітні прийоми роботи з розвитку дрібної моторики рук; переглянути виставки обладнання і матеріалів для роботи з дітьми, дитячих робіт, виконаних нетрадиційними засобами; отримали пам’ятки з іграми, за допомогою яких зможуть розвивати моторику рук дітей вдома.
Підводячи підсумки, присутні відмітили велику користь таких зустрічей.