Карнавал Новорічних свят в дошкільному закладі
30 грудня 2015

З 28 грудня дошкільний заклад наповнився атмосферою новорічного свята. Красуня – ялинка запросила до музичної зали малят на святкове дійство. Протягом трьох днів біля ялинки лунали пісні, вірші, діти танцювали , грали, водили хороводи.

Та найбільшу радість у дітей викликав прихід Діда Мороза з онучкою Снігурочкою. Разом з дітьми та Дідом Морозом розважались ведмедики з лисичками, білочки з зайчиками, снігурі зі сніжинками. Запальними таночками радували гостей розбійники та циганки.

А яке ж Новорічне свято без Зими та Снігової королеви, без казкових чудес – фокусів Діда Мороза, живого мішка з подарунками?

Успішному проведенню свят сприяла активна участь в їх підготовці та проведенню всіх працівників дошкільного закладу та батьків малюків.

Наші вихованці отримали не тільки солодкі подарунки, а й великий запас позитивних емоцій, радості, гарного настрою.