Калейдоскоп осінніх свят
14 листопада 2017

На початку листопада до музичної зали дошкільного закладу завітала золота осінь. В садочку в усіх вікових групах пройшли осінні свята.

Діти молодшої групи «Веселка» разом з вихователями Сарамок Т.Л. та Макухою Н.В. побували в осінньому лісі, зустріли красуню – Осінь, пограли з Ведмедиком, ховались від осіннього дощику, вправлялись в збиранні осінніх дарів.

Діти середньої групи «Сонечко» (вихователі Зайцева Л.В., Коров’яковська В.В.)допомагали Колобку шукати Осінь, зустрічались з героями однойменної казки та разом вітали Осінь віршами, піснями , таночками.

Діти середньої групи «Калинка» (вихователі Ткач О.І., Кулага Т.Є.) стали учасниками справжньої вистави «Як Гарбузик друзів шукав».

Діти старших груп «Горобинка» (вихователі Коржавіна О.В., Коротка Т.О.) та «Чомусики» (вихователі Шкатула Н.А., Петренко Д.О.) зустрілися з бешкетливою Сорокою та Бабусею–Ягусею; віршами, піснями, таночками, хороводами розповіли про дари та красу Осені. Вихованці групи з вивченням англійської мови «Чомусики» продемонстрували свої уміння розповідати вірші, виконувати пісні про осінь англійською мовою.

Активними учасниками осінніх свят були педагоги Коржавіна О.В., Бойко Т.І., Заєць О.О., Коротка Т.О., Петренко Д.О. та вихованці групи «Горобинка» Ваня Мінченко і Артем Панченко, які артистично зіграли своїх пер-сонажів.

Підготувала цей калейдоскоп осінніх свят музичний керівник Гречко Л.В.