Знайомимося з емоціями
30 січня 2018

29 січня 2018 року в СДНЗ № 6 практичним психологом Вітер-Єкименко Т.В. було проведено відкрите корекційно-розвивальне заняття «Квітка емоцій» з дітьми середнього віку групи «Сонечко». Мета заняття – розширення знань дітей про емоції; створення в дошкільнят позитивного емоційного настрою; розвиток комунікативних якостей, готовності до взаємодопомоги.
Під час заняття діти переглянули та обговорили мультфільм «Крихітка Єнот», навчались прийомам подолання страху. Дошкільнята із задоволенням грали у ігри «Веселий м’ячик», «Якщо весело живеться», які спрямовані на створення сприятливої атмосфери в групі, психологічне розвантаження; малювали смайлики радості; знаходили фотографії з зображенням радісних людей. Наприкінці заняття була проведена діагностична гра «Телевізор», в якій за допомогою фарб та води можна було визначити емоційний стан дитини.
Враховуючи те, що середній дошкільний вік є сензитивним періодом для розвитку емоційно-особистісної сфери, педагоги наголосили на важливості роботи з даного напрямку.