Екскурсія на станцію юних натуралістів
20 квітня 2016

Ніщо так не розвиває дитячу цікавість, уяву, фантазію як ознайомлення малюка з природним довкіллям.Зустріч з птахами, тваринами, рибами, які утримуються в домашніх умовах, викликає у дітей великий інтерес.

Саме тому діти старшої групи «Калинка» охоче підтримали пропозицію вихователя Ткач О.І. відвідати станцію юних натуралістів.

Як же йти без подарунків? Діти принесли для тварин моркву, буряк, капусту, яблука.
Доброзичливо і тепло зустріли наших вихованців працівники СЮН.

У дітей захватило подих від папуг, які весело щебетали в клітці: різнокольорові, жваві, вони виспівували на різний лад.

Як цікаво було дивитись на маленьку морську свинку, яка тільки з’явилсь на білий світ; спостерігати за декоративними кроликами, які смачно хрумкотіли морквою.
Подив у дітей викликали жабки, які, стоячи у воді, спали солодким сном; шиншили, яким прийшлося до смаку смачне яблучко, яке вони тримали у своїх лапках.
Світ тварин викликав у дітей радісні , незабутні емоції. Вони зрозуміли, що люди відповідають за тих, кого приручили.

Щиро дякуєм працівникам СЮН за цікаву екскурсію для наших дітей!