Екскурсія до бібліотеки
22 березня 2018

21 березня вихованці старших груп «Горобинка» та «Чомусики» разом з вихователями відвідали дитячу бібліотеку ім.Горького. Бібліотекарі познайомили малят з роботою бібліотеки; діти переглянули тематичні виставки, ознайомились з різними видами книг та книжковою «лікарнею», закріпили правила бережного поводження книгами. В читальній залі малята відчули себе справжніми відвідувачами бібліотеки, переглянувши там дитячі книжки та журнали.
Бібліотекарі підготували для дітей сюрприз – показали лялькову виставу «Як Баба Яга ввічливості навчалась», а малята продемонстрували їм знання казок під час вікторини.
Працівники бібліотеки запросили малят прийти до бібліотеки разом з батьками і стати постійними її відвідувачами.
Після екскурсії діти активно ділились своїми враженнями від відвідування бібліотеки.
Щиро дякуємо співробітникам бібліотеки за співпрацю з дошкільним закладом.