Ділимося досвідом
01 грудня 2017

29-30 листопада вихователі дошкільного закладу провели відкриті заняття в рамках засідань методичних об’єднань вихователів дошкільних навчальних закладів, поділилися досвідом зі своїми колегами.

Вихователь з фізичної культури Коржавіна О.В. провела сюжетне фізкультурне заняття з дітьми старшої групи «Горобинка». В ході заняття діти з великим інтересом виконували різноманітні вправи та рухи. Вихователь активно використовувала елементи здоров’язбережувіальних технологій: дихальні вправи, аромо-, кольоро-, рефлексотерапію, нетрадиційні види масажу, психогімнастичні вправи та нестандартне фізкультурне обладнання. Діти отримали задоволення та позитивні емоції від активної рухової діяльності протягом всього заняття.

Вихователь Кулага Т.Є. провела з дітьми середньої групи «Калинка» комплексне заняття «Здоровим будеш - все здобудеш». Щоб допомогти королеві здоров’я звільнитись від чар злої чаклунки діти відгадували загадки про предмети гігієни, знаходили овочі та фрукти, визначали корисну-шкідливу їжу, складали розповідь про здоровий спосіб життя за допомогою коректурної таблиці.

Вихователь Коров’яковська В.В. під час комплексного заняття «Яблучка – дарунок саду, так смакують всім малятам» закріплювала знання дітей групи «Сонечко» про осінь та її ознаки, разом з дітьми досліджували, описували осінній дарунок – яблучко під час його смакування та виконання вправ «Про що розкаже яблуко?», «Що робить яблуко?», «Розкажемо про яблучка». Під час практичної діяльності виготовляли колективну аплікацію «Яблучка для їжачка».

Присутні на заняттях вихователі позитивно оцінили роботу педагогів та проведені ними заняття.