День фізичної культури в СДНЗ
14 вересня 2015

До проведення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського уроку в СДНЗ були сплановані та проведені відповідні заходи.
Зокрема, діти старших груп взяли участь у спортивному святі «Веселі старти», в ході якого вони змагались у силі, спритності, швидкості, витривалості. З показовими виступами перед дошкільнятами виступили випускники дошкільного закладу – вихованці ДЮСШ Матренок Нікіта та Снітко Євген, які показали свої вміння у володінні прийомами карате та футболу, розповіли про свої спортивні досягнення. Прикрасою свята став виступ вихованки ДЮСШ з художньої гімнастики Шкурко Влади з вправами з м’ячем та стрічкою.
Гостем свята був учасник бойових дій в АТО Муха О.В., батько вихованки дошкільного закладу, який побажав дітям рости здоровими, сильними, мужніми і бути справжніми патріотами та майбутніми захисниками України.