День здоров’я «Профілактика дитячого травматизму взимку»
29 січня 2018

26 січня в дошкільному закладі пройшов день здоров’я на тему «Профілактика дитячого травматизму взимку». Вихователі в ранкові години в різних видах роботи з дітьми розширювали та уточнювали знання дітей про зимові ознаки, розваги та правила безпечної поведінки під час зимових розваг.
Під час прогулянки діти спостерігали за одягом перехожих, вправлялись у безпечному катанні на санчатах, лижах, льодових доріжках.
В ІІ половину дня отримані знання діти закріплювали під час музично-спортивної розваги «Незнайко в зимовому місті». Вони навчали Незнайку та його друга Пончика правилам безпечної поведінки взимку під час катання на лижах, санках, гри в сніжки; вправлялись у веселих іграх-естафетах, відгадували загадки, співали пісні.
Підсумком дня здоров’я стали не тільки корисні знання дітей про правила безпечної поведінки під час зимових розваг, а й маса позитивних дитячих емоцій.