Гармонія руху - 2017
27 жовтня 2017

З 17 по 27 жовтня в дошкільному закладі був проведений І етап обласного фестивалю «Гармонія руху». Протягом 2-х тижнів вихователі активізували свою роботу з дітьми з фізкультурно-оздоровчого, художньо-естетичного, предметно-практичного та валеологічного напрямків.

Був складений план проведення фестивалю. Кожний день мав свою тематичну спрямованість:

- день рухливих ігор «У здоровому тілі – здоровий дух»;
- день веселого таночка «Будем дружно танцювати , разом весело зростати»;
- день валеології «Це чудово, коли хочеш бути здоровим»;
- день предметно-практичної діяльності «Працюємо та граємо – досвід набуваємо».

До проведення фестивалю були залучені і вузькі спеціалісти. Музичний керівник Гречко Л.В. провела з дітьми домінантні музичні заняття «Музика лунає запальна, весело пограти кличе нас вона», «Таночок і я – гармонія життя»; вихователь з фізичної культури Коржавіна О.В. – фізкультурні заняття з елементами здоров’язбережувальних технологій «Вправи дихальні важливі для здоров’я і для сили», «Веселі горішки, масажери й шишки»; практичний психолог Вітер - Єкименко Т.В. – психогімнастичні вправи на розслаблення м’язів.

Діти грались та змагались під час музично-спортивних розваг «В ігри граємо – здоровими зростаємо», «Весело всі граємо – емоції розвиваємо». Активізації рухової діяльності дітей сприяли і заняття хореографічного та фізкультурно-оздоровчого гуртків (керівники Трунова М.Д., Коржавіна О.В.).

Сприятлива погода дозволила багато заходів провести на свіжому повітрі: танцювальний флещмоб в день відкриття фестивалю, рухливі та спортивні ігри, фізкультурні заняття, оздоровчі прогулянки та пішохідні переходи, працю в природі.

Проведена протягом фестивалю робота з дітьми сприяла активізації рухової діяльності дітей, збереженню та зміцненню їх фізичного та психічного здоров’я.