Вшановуєм пам’ять Т. Шевченка
12 березня 2018

До річниці з дня народження Т.Г.Шевченка в дошкільному закладі був проведений тематичний день. Вихователі середніх та старших груп знайомили дітей з дитинством поета, читали його вірші, розповідали про увічнення пам’яті Кобзаря.
Під час зображувальної діяльності діти створювали ілюстрації до віршів Т.Шевченка.
На музичному занятті в середній групі «Сонечко» музичний керівник Гречко Л.В. ознайомила дітей із звучанням українського народного музичного інструмента кобзи; діти слухали вірш «Садок вишневий коло хати» у виконанні Б.Ступки та запис пісні «Зацвіла в долині червона калина». Діти старшої групи «Горобинка» відгадували за звучанням народний музичний інструмент кобзу, слухали та порівнювали емоційний настрій пісень «Зацвіла в долині червона калина» та «Реве та стогне Дніпр широкий», слухали вірші «Садок вишневий коло хати» та «Заповіт» у виконанні Б.Ступки.
До тематичного дня в куточках книги були оформлені виставки дитя-чих книжок з творами Т.Шевченка, ілюстраціями до його творів, портретами та автопортретами Кобзаря, роботами Т.Шевченка-художника, альбомами про його життя.
Підсумком роботи стало оформлення виставки малюнків дітей «Ми вшановуєм пам’ять Шевченка…»