Вчимося гроші заробляти, вчимося гроші витрачати
26 грудня 2017

22 грудня вихователь середньої групи «Сонечко» Зайцева Л.В. провела відкрите комплексне заняття з пріоритетом економічних завдань «Вчимося гроші заробляти, вчимося гроші витрачати» для вихователів дошкільного закладу.
В цікавій ігровій формі діти закріплювали знання про світ професій дорослих, шукали необхідні предмети та знаряддя для людей різних професій; знайомились з грошима та їх значенням у житті людини, грошовою одиницею України – гривнею; вчилися «працювати», розкладаючи товар в магазині по відповідних відділах, а за отримані за роботу гроші купувати необхідний товар в іграшковому магазині.
Проведення заняття в ігровій формі сприяло невимушеному засвоєнню дітьми знань, набуттю ними практичних умінь та навичок.
Вихователь Зайцева Л.В. отримала від колег схвальні відгуки за проведене заняття.