Вчимося бути толерантними
20 листопада 2017

З 13.11 по 17.11.2017 року в СДНЗ № 6 був проведений Тиждень толерантності. Разом з практичним психологом та вихователями діти малювали «долоньки доброти», на яких батьки писали добрі, теплі слова для малечі; встановлювали «скриньки добрих побажань», в які батьки мали можливість помістити найкращі побажання своїм дітям; читали та обговорювали «кольорові казки» про толерантні стосунки, переглядали мультфільм «Про Діму».

Дошкільнята групи «Сонечко» разом з батьками взяли участь у виставці малюнків «Мій найкращий друг»; а діти груп «Чомусики», «Горобинка», «Сонечко» - у фотовиставці «Найкраща усмішка дитини».

Для педагогів закладу були проведені тест на визначення рівня толерантності та семінар-практикум «Комунікативна компетентність педагога», а батькам дошкільнят надані рекомендації з виховання почуття емпатії у дітей.