Виховуємо працелюбність та самостійність
13 березня 2017

13 березня 2017 року в батьківській вітальні зібралась дружня родина дітей та батьків групи «Веселка», щоб обговорити питання виховання у дітей старшого дошкільного віку працелюбності та самостійності.

Батьки наших вихованців мали можливість ознайомитись з досвідом трудового виховання дітей в дошкільному закладі, послухавши виступ практичного психолога Вітер-Єкименко Т.В. про особливості трудового виховання дітей старшого дошкільного віку; переглянути відеоролик «Трудові будні дітей групи «Веселка», підготовлений вихователями Макухою Н.В. та Сарамок Т.Л.

В ході зустрічі батьки поділились досвідом трудового виховання дітей в сім’ї, почули мрії своїх дітей про майбутню професію, побачили їх знання про світ професій дорослих; позмагались з дітьми під час гри-вікторини «Все про професії», отримали поради щодо трудового виховання дітей.

В кінці зустрічі батьки разом з дітьми отримали можливість проявити творчість, оригінальність і виготовити цікаві іграшки та поробки з паперу.

Батьки, оцінюючи захід, були одностайні: час, проведений разом з дітьми, був корисний для всіх.

Підготувала і провела цю зустріч вихователь групи «Веселка» Макуха Н.В.