Виставка робіт «Краса рідного краю»
17 жовтня 2017

Відповідно до річного плану роботи СДНЗ№6 на 2017-2018 н.р. з 9 по 13 жовтня в дошкільному закладі була проведена традиційна виставка осінніх композицій «Краса рідного краю», спрямована на розвиток творчих здібностей дітей, виховання любові до рідного краю.

Її учасниками стали вихователі, діти та їх батьки.

На виставку було представлено 44 різнопланових композицій, виготовлених з різних природних матеріалів: овочів, фруктів, насіння та плодів, гілочок та листя дерев.

Найбільшу кількість робіт представили вихователі, діти та батьки груп «Сонечко» (13) та «Горобинка» (12).

Виставку відвідали діти всіх вікових груп, батьки та працівники закладу. Діти із захопленням розповідали про роботи, які вони виготовили разом з вихователями чи батьками, вибирали найкращу на їх погляд осінню композицію.

Такі спільні заходи сприяють об’єднанню дитячої, педагогічної та батьківської громади дошкільного закладу.