Виставка осінніх композицій «Краса рідної землі» в дошкільному закладі
19 жовтня 2016

З 10 по 17 жовтня в дошкільному закладі була проведена виставка осінніх композицій «Краса рідної землі». Метою її проведення був розвиток творчих здібностей, уяви, фантазії у дітей, виховання у них любові до природи рідного краю; налагодження тісної співпраці з батьками вихованців, залучення їх до активної участі в житті дошкільного закладу.

В проведенні виставки взяли участь всі вікові групи. На виставку були представлені дитячі роботи з природного матеріалу, колективні роботи дітей з вихователями та дітей з батьками.

Найбільш активними учасниками виставки стали діти, вихователі та батьки груп «Веселка» (15 робіт), «Сонечко» (14 робіт), «Калинка» (13 робіт). А всього на виставку було представлено 62 роботи.

Протягом тижня активними відвідувачами виставки були не тільки діти, працівники дошкільного закладу, а й батьки наших вихованців.