Виставка дидактичних ігор в дошкільному закладі
23 грудня 2015

З 14 по 18 грудня в дошкільному закладі пройшла виставка дидактичних ігор. Розвивальне середовище поповнилось 14 дидактичними іграми та посібниками, виготовленими педагогами дошкільного закладу.

У відповідності з вимогами до матеріалів виставки педагогами закладу були підготовлені дидактичні ігри та дидактичні посібники за різними освітніми лініями для дітей дошкільного віку: «Дитина в соціумі» - 2, «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» - 6, «Мовлення дитини» - 3, «Дитина в природному довкіллі» - 2, «Дитина у світі культури»- 1. Більшість представлених ігор мають полі-функціональний характер, тобто за їх допомогою розв’язуються завдання декількох освітніх ліній.

В ході проведення виставки були відібрані 2 гри, які в найбільше відповідають критеріям оцінювання для представлення на міську виставку:
маршрутна гра «В пошуках 7-ми чудес України» (для дітей старшого дошкільного віку, освітня лінія «Дитина в соціумі», автор Ткач О.І.) та дидактична гра «Кішки-мишки» (для дітей старшого дошкільного віку, освітня лінія «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», автор Шкатула Н.А.)

Рішенням журі міської виставки дидактичних ігор гра «В пошуках 7-ми чудес України» вихователя Ткач О.І. стала однією з кращих. Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам виставки.