Вивчаємо англійську мову з дошкільного віку
20 вересня 2017

За сприяння міського голови Ноги М.П. в санаторному дошкільному закладі №6 з 1 березня 2017 року була відкрита група з вивчення англійської мови.

Метою роботи даної групи є раннє оволодіння дітьми англійською мовою, формування у них особистісних якостей комунікабельності, толерантності, цілеспрямованості.

Освітній процес в групі реалізується в двох мовних системах – українській та англійській. Цю роботу організує та проводить молодий педагог Ковальова А.М. разом з вихователями групи «Чомусики» Шкатулою Н.А. та Петренко Д.О.

Діти із задоволенням вивчають англійську мову на спеціальних заняттях, під час прогулянки та в індивідуальній роботі з педагогом. Вихователі групи закріплюють отримані дітьми знання: повторюють вірші, пісеньки, ігри англійською мовою, підтримують розмову з дітьми відповідно до вивченої теми.

Необхідною складовою роботи по вивченню дітьми англійської мови є зв’язок з батьками. Успішним процес засвоєння мови буде лише тоді, коли будуть максимально задіяні батьки. Тому для них був оформлений батьківський куточок , де розміщується матеріал для роботи з дітьми вдома за певною темою, надаються консультації, проведене відкрите заняття.
Не менш важливим для освітнього процесу є створення англомовного середовища, яке знайомило б дітей з культурою англомовних країн, «занурювало» б їх у світ англійських букв та слів. Зараз продовжується робота по його збагаченню.

Сподіваємось, що злагоджена робота фахівців дошкільного закладу та батьків вихованців сприятиме формуванню у дітей елементарної англомовної комунікативно-мовленнєвої компетенції.